SİNCAP ÇİKOLATA
RENDELEME MAKİNALARI
 
  SİNCAP
TULUMBA KIZARTMA
  MUTFAK EKİPMANLARI
İMALATLARIMIZ
 
 
::: Milen Mutfak
Sektörde Yeniliklerin Öncüsü
ÖNCE KALİTE SONRA HİZMET: MİLEN MUTFAK

İnsan hayatının en büyük değeri sağlık olunca, gıda ürünlerinin kaliteli, hijyen olmasıda büyük önem arz eder.

Konu pastacılık ve restoran olunca da bu önem bir kat daha artar. İnsan sağlığını, ürünlerde kalite ve hijyeni ön planda tutan Milen Mutfak, işte bu prensipler doğrultusunda sektöre hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ilk hedef edinerek atılımlarına devam eden Milen Mutfak, pastane, restoran, gıda mutfak ekipmanları, ergonomik ürünlerinin imalatı konusunda profesyonel ekiplerce ve pastacılık ve restoran sektörünün de fikirlerini dikkate alarak kaliteli ve ekonomik mutfak ekipmanları ve makineleri geliştirip gıda, pastacılık ve restoran sektöründe güvenli, kaliteli ürün imalatı ve satış sonrası kaliteli ve zamanında hizmet vererek mutfak ekipmanları piyasasında yer edinmiştir.

Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi, günümüz dünya ve ülkemizin ekonomik şartlarında ayakta kalabilmeyi ve yeni tasarımlara imza atmayı başarmıştır. Bu başarının temelinde de sunulan kaliteli ürün ve bunun karşılığında duyulan güven vardır. Milen Mutfak, kendisine gösterilen bu güvene layık olmak için, sektöre daha faydalı, daha ekonomik ve daha kolaylaştırıcı ürünler sunmak için çalışmalarını sürdürecektir.

DÜNYA STANDARTLARINDA İMALAT

İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde 400 m2 kapalı 200 m2 açık alanda müşteri memnuniyetini temel alarak profesyonel kadrosu ile faaliyet gösteren Milen Mutfak, dünya standartlarında mutfak ekipmanları ve makine imalatı yapmaktadır.

Milen Mutfak, ürünlerinde teknolojiyi ve kaliteyi ön plana alarak zaman kaybını en aza indiren ekonomik ürünlerle piyasada yer edinmiştir. Sektörde bugün söz sahibi olan Milen Mutfak, Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektörde yeniliklere imza atan Milen Mutfak, ekonomik ve zaman kaybını en aza indiren imalatlar konusunda yatırım ve atılımlarını geliştirmek üzere çalışmalarına devam edecektir.

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi, müşterilerinin daha ergonomik ve seri imalatına katkı sağlamak amacı ile her geçen gün Ar-Ge ekibi ile koordineli olarak yeni buluşlara da imza atmaktadır. Bu çerçevede daha önce sektöre ilk olarak sunduğumuz Sincap Çikolata Rendeleme Makinesi, büyük ilgi odağı olmuştur. Sergilenen her fuarda ilgiyle takip edilen Sincap Çikolata Rendeleme Makinesi, bugün Türkiye'nin bir çok bölgesinde bulunan pastanelerde kaliteli ürünler sunmaktadır.

Milen Mutfak bunun yanında bir yeniliğe daha imza atarak Sincap Tulumba Kızartma Sistemi'ni sektörün hizmetine sundu. Yorucu bir Ar-Ge çalışması sonucu tamamlanan Sincap Tulumba Kızartma Sistemi'ni, getireceği kolaylık ve zaman tasarrufunun müşterilerimizin ilgi odağı haline gelecektir.

Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi bu internet sitesindeki tüm verileri tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir.
Bu internet sitesindeki kullanılan yazı ve resimlerin tüm hakları Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi'ne aittir. İzinsiz Kullanılamaz.
İnternet sayfamızda kullanılan tüm ürünler Milen Mutfak Ekipmanları Sanayi tarafından tasarlanmıştır. İzinsiz Kullanılamaz.
  İvedik Organize San. Bölgesi 1122. Cad. (Eski 22. Cad.) 1417. Sok. (Eski 634. Sk.) No: 24 Yenimahalle / ANKARA
Tel : 0.312 395 25 55 - Fax: 0.312 395 25 56 Gsm : 0.532 553 96 83
www.milenmutfak.com • www.milenmutfak.com.tr
www.sincaprendeleme.com • www.sincaprendeleme.com.tr
 
 
sobuman.com